KONST / Litografier / Färglitografier 14744340
nr 1474 4340
Färglitografier
2 st, Vy över Comosjön & Vevey, 1800-tal. Färglitografi, bildmått: 35x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x73 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:11:04
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)